Hlavní nabídka

Obsah stránky

Pomrlinskej biják poprvé v akci

čtvrtek, 02. září 2019 // KNIHOVNA DETAIL

Ve středu 28. 8. se konalo premiérové promítání nově zřízeného budiměřického kina "Pomrlinskej biják". Film "Já, padouch 3" si nenechalo ujít 85 diváků. Vybavení kina bylo zakoupeno v letošním roce z obecních prostředků a s finančním přispěním od Středočeského kraje ze Středočeského fondu kultury a obnovy památek.

Text // Marie Vorlíčková


Na středu 28. 08. od 20 hodin bylo připraveno premiérové promítání letos zaregistrovaného budiměřického kina "POMRLINSKÝ BIJÁK". 

Film Já, padouch 3 určený zejména dětem si nenechali ujít jak účastníci přívesnického tábora se svými vedoucími, tak i mnoho rodičů a prarodičů s dětmi z naší obce a blízkého okolí. Celkem se sešlo kolem 85 diváků. Vstupné se nevybíralo.

Pro všechny bylo před promítáním připraveno opékání špekáčků. Malí návštěvníci kina si během promítání pochutnali na popcornu a pohodlíčko si užili na piknikových dekách, které letos obec zakoupila právě na využití při různých kulturních akcích.

Vybavení letního kina bylo zakoupeno v letošním roce z obecních prostředků a s finančním přispěním od Středočeského kraje ze Středočeského fondu kultury a obnovy památek v rámci tematického zadání Obecní knihovny.

Fotogalerie k článku


Patička stránky

Dnes je 23. září 2021
Svátek má Berta

Kalendář akcí // na září

Nejbližší připravovaná akce

Uzavření OÚ

23. září 2021 // Úřad informuje