Hlavní nabídka

Obsah stránky

Dobráci roku 2015

19. května v podvečerních hodinách proběhlo před hasičskou zbrojnicí v Budiměřicích natáčení Českého rozhlasu Region v rámci celoroční soutěže Dobráci roku. Naši hasiči slovy Jirky Kozla, Lucky Zadražilové a Jirky Plachého představili nejen historii jejich spolku, jejich aktivity, ale i dětský požární sport a používanou techniku.
 
Reportáž byla odvysílána v pátek 22.5. po 14.hodině na ČRo Region 100,7 FM. V rámci tohoto projektu navštívili redaktoři rozhlasu 40 jednotek SDH a všechny z nich se utkají v SMS soutěži o účast ve velkém finále tří jednotek s nejvyšším počtem hlasů, v kterém se bude hrát o zorganizování veselice pro celou vesnici v hodnotě 100.000 Kč. Ani ceny za umístění na druhém a třetím místě nebudou k zahození.
 
A protože "Budimky jsou nej, nej, všechny dají hej, hej" tak hasiči nechtějíc nechat nic náhodě  zorganizovali za podpory obecního úřadu doručení letáčku s prosbou o podporu ostatních obyvatelů Budiměřic, Šlotavy a Rašovic do každé domu v obci. Na Memoriálu konajícím se následující den se bude rozdávat malinovka za každou odeslanou SMS ve prospěch budiměřických dobráků.
 
Reportáž má i svojí stránku na webové prezentaci Českého rozhlasu (zde).
 
Naše "dobráky" můžete až do čtvrtka 28.5.2015 podpořit zasláním SMS ve tvaru DOBRACI BUDIMERICE na číslo 900 11 04 (cena SMS je 4 Kč)

Patička stránky