Hlavní nabídka

Obsah stránky

 

CO JE KOUZELNÉ ČTENÍ?

Kouzelné čtení je unikátní vzdělávací koncept, díky kterému se děti zábavnou a poutavou formou dozví spoustu zajímavých a užitečných informací. Kouzelné čtení je určeno jak dětem v předškolním věku, tak dětem starším, ale bezpochyby zaujme i dospělé. Záleží pouze na tom, jakou knihu si právě zvolíte. 

Díky speciální technologii mohou knihy plně využívat i děti v předškolním věku, které ještě číst neumí. Samy si tak mohou "přečíst" pohádku nebo se hravou formou naučit poznávat barvy, čísla, písmena či nejrůznější tvary. Všechny tyto dovednosti si pak trénují v zábavných edukativních hrách, které knihy obsahují. Uživatelé jistě ocení fakt, že knihy jsou namluveny populárními interprety.

 

JAK KOUZELNÉ ČTENÍ FUNGUJE?

Je to velmi jednoduché, elektronická tužka slouží jako čtečka speciálního kódu, který je ukryt přímo na sránkách knih. Díky této technologii tužka dokáže přečítat text, který je ukryt přímo na stránkách knih. Díky této technologii tužka dokáže předčítat text, který je v knize vytištěn i ten, který je skryt pod ikonami či obrázky. To je ale pouze zlomek toho, co Kouzlené čtení dokáže.

V knihách naleznete nepřeberné množství doplňujících informací, ale také vědomosti či postřehové hry. Velkou výhodou je, že elektronická tužka funguje se všemi knihami z edice Kouzelné čtení a nepotřebujete tedy pro každou knihnu novou elektronickou tužku. 

Elektronická tužka má i další doplňkové funkce. Díky vestavěné paměti ji můžete používat jako MP3 přehrávač nebo USB paměť. Tužka má také funkci pro záznam zvuku. Za pomoci speciálních samolepících štítků si tak můžete namlouvat vlastní audio knihy

 

Elektronickou tužku v naší knihovně NEPŮJČUJEME, tu musíte mít vlastní. 

 

V knihovně v Budiměřicích si můžete půjčit tyto knihy: 

 

Patička stránky