Hlavní nabídka

Aktuality

Výměna vodoměrů - Budiměřice

čtvrtek, 15. červenec 2021 //

V Budiměřicích bude probíhat výměna vodoměrů za elektronické.

 

Pomrlinskej biják 2021

čtvrtek, 08. červenec 2021 //

Na letošní prázdniny jsme v pro vás v budiměřickém bijáku připravili čtyři promítací večery. Přijďte s celou rodinou se pobavit komediemi nebo rodinnými filmy. Kino se otevře vždy již od 19.00, ale promítání začne až s příchodem tmy. Občerstvení před a při promítání bude zajištěno. Vstupné dobrovolné.

 

Hřbitov získán do vlastnictví obce

sobota, 03. červenec 2021 //

Po několika letech jednání o získání budiměřického hřbitova do vlastnictví se obec stává jeho majitelem. Na vzhledu a funkci pohřebiště bylo za tu dobu vykonáno mnoho práce, ale na úplném konci ještě nejsme. Pomoci nám mohou také návštěvníci hřbitova a zejména nájemci hrobových míst dodržováním platných pravidel.

 

Mulč k dispozici na Mršníku

pátek, 02. červenec 2021 //

Větve navezené na skládku bioodpadu byly strojově zmulčovány. Kdo má z občanů zájem, může si mulč odvést pro svojí potřebu.

Pozvání na veřejné zasedání zastupitelstva | 29.6.2021

úterý, 29. červen 2021 //

Po dvou týdnech proběhne další zasedání zastupitelstva obce. Pokud se zajímáte o dění v Budiměřicích obecně nebo byste chtěli konkrétní informaci k projednávaným bodům, jste srdečně zváni. Respirátory prosíme s sebou.

 

Zápisky ze zasedání zastupitelstva | 15.6.2021

středa, 23. červen 2021 //

V polovině června se zastupitelé sešli na svém dalším veřejném zasedání. Zastupitelé rozhodovali o několika velmi důležitých bodech – uvolnění starosty, výběrovém řízení na školku, změně systému nakládání s odpady, modernizaci fotbalového hřiště v Budiměřicích nebo rekonstrukci sportovního hřiště v Rašovicích.

 
Dnes je 2. srpen 2021
Svátek má Gustav

Kalendář akcí // na srpen

Nejbližší připravovaná akce

Velkoobjemový odpad

06. srpen 2021 // Úřad informuje

Velkoobjemový odpad bude možné uložit v Budiměřicích u Svitáků v pátek 6.8.2021 od 16 do 18 hodin.