Hlavní nabídka

Obsah stránky

Sportovní den mládež s TAJV v Budiměřicích

pátek, 19. září 2022 // AKCE V OBCI

3. ročník oblíbené národní soutěže Sportovní den mládeže s TAJV v Budiměřicích byl zrealizován v pátek 2. 9. 2022 v dopoledních hodinách na novém multifunkčním sportovišti v Rašovicích.

Text // Marie Vorlíčková


Jednalo se o semifinálové kolo z celkového počtu 250 turnajů v České republice. Žáci a žákyně ze základní školy vytvořili celkem 10 smíšených týmů, které se na hřišti utkaly ve fotbale, florbale, házené, frisbee a tenise.

vítězství se nakonec zaslouženě radovaly Karolína Zenkerová, Kristýna Vaňková a Gabriela Baranová. Finalisté semifinálového turnaje v Budiměřicích získali upomínkové diplomy, věcné odměny a mnoho dalších sponzorských cen. Společně s cenami obdrželi finalisté vstupenku na závěrečný celorepublikový turnaj, Národní finále v Poděbradech, který se bude konat v předvánočním termínu 3. 12. – 4. 12 .2022. Na tomto turnaji budou postupující hráči reprezentovat zejména základní školu, obec Budiměřice a Středočeský kraj. Vítěz Národního finále v Poděbradech převezme putovní pohár TAJV od ministra školství, mládeže a tělovýchovy.

Sportovní den mládeže s TAJV v Budiměřicích byl zrealizován za podpory Obce Budiměřice, Krajského úřadu Středočeského kraje a partnerů projektu.

Mgr. Jan Váňa

Organizátor soutěže TAJV

www.tajv.cz

Patička stránky

Dnes je 30. září 2022
Svátek má Jeroným

Kalendář akcí // na září

Nejbližší připravovaná akce

Volby - případné 2. kolo senátních voleb

30. září 2022 // Úřad informuje

Případné druhé kolo voleb do Senátu se bude konat v pátek 30. 9. od 14 do 22 hodin a v sobotu 1. 10. od 8 do 14 hodin v hasičárně v Rašovicích a na obecním úřadě v Budiměřicích.