Hlavní nabídka

Obsah stránky

Slevová karta na PHM v Budiměřicích

sobota, 27. červenec 2020 // ÚŘAD INFORMUJE

Občané obce mají možnost na nově otevřené čerpací stanici v Budiměřicích tankovat levněji.

Text // Marek Merhout


Po několika měsících uzavření benzínové pumpy v Budiměřicích došlo na jaře k obnovení jejího provozu firmou Warman s.r.o. Znovuotevření předcházela pečlivá rekonstrukce a údržba, jak technologických zařízení, tak prostoru pro zákazníky.
Na čerpací stanici můžete natankovat kvalitní PHM dodávané společností ČEPRO. Kromě standardních paliv s přimíchanou biosložkou můžete tankovat i paliva aditivovaná bez biopříměsí. Obchod benzínky nabízí široký sortiment chlazených nápojů, automoto doplňků nebo automat na kávu. Kromě této nabídky si můžete zakoupit sladké pečivo nebo také čerstvé chlazené maso z českého chovu. Nechybí ani několik základních potravin pro případ nouze.
Obecní úřad ve spolupráci se společností Warman s.r.o.připravil projekt slevové karty pro naše občany. Držitel karty při tankování paliva obdrží slevu ve výši 0.20 Kč z každého zakoupeného litru. Jak pro získání karty postupovat? Nejjednodušším způsobem je vyplnit online registrační formulář nebo se zastavit přímo obecním úřadu. Žádost bude předána společnosti Warman s.r.o., která vaši kartu zhruba do 10 pracovních dní připraví k vyzvednutí u obsluhy na čerpací stanici.

 

 

Patička stránky

Dnes je 15. srpen 2020
Svátek má Hana

Kalendář akcí // na srpen

Nejbližší připravovaná akce

Promítání filmu Ženy v běhu

21. srpen 2020 // Akce v obci

Promítání filmu ŽENY V BĚHU se uskuteční v pátek 21.8. od 20 hod na hřišti v Budiměřicích.