Hlavní nabídka

Obsah stránky

Rozsvícení vánočního stromečku v Rašovicích

úterý, 03. prosinec 2019 // AKCE V OBCI

Tradiční akci si nenechalo v sobotu 30.11. ujít více než 60 občanů z celé naší obce. Za zvuků vánočních koled společně ozdobili jedličku na návsi.

Text // Marie Vorlíčková


Rozsvícení vánočního stromečku se uskutečnilo v předvečer první adventní neděle, tj. v sobotu 30.11. Za zvuků koled společně občané z celé naší obce (nejen z Rašovic, ale i z Budiměřic a Šlotavy) ozdobili vánoční jedličku na návsi v Rašovicích. 

Při čekání na setmění a rozsvícení stromečku si návštěvníci krátili čas ochutnávkou sladkých a slaných dobrot, které byly pro ně připraveny. Na zahřátí si mohli vybrat mezi čajem a svařeným vínem. 

 

Fotogalerie k článku


Patička stránky

Dnes je 5. říjen 2022
Svátek má Eliška

Kalendář akcí // na říjen

Nejbližší připravovaná akce

Odpady - podzim 2022

08. říjen 2022 // Akce v obci

Dovolujeme si připomenout, že v sobotu 8. 10. od 8.00 do 11.00 hodin proběhne sběr odpadu v Budiměřicích u Svitáků a v Rašovicích na parkovišti proti Zobačovým. Zároveň provedou členové SDH i tradiční sběr železného šrotu. Opět bude možnost uložit přiměřeného množství eternitu u Svitáků.