Hlavní nabídka

Obsah stránky

Předplatné dTestu

úterý, 24. listopad 2020 // KNIHOVNA DETAIL

Darováním předplatného dTestu dáváte užitečného pomocníka s nákupy i řešením problémů. Radost tak uděláte nejen při darování, ale ještě minimálně 12krát, a to každý měsíc s novým časopisem. Navíc tím podpoříte i nezávislé testování a prospotřebitelské aktivity.

Text // Marie Vorlíčková


Darujte užitečný dárek, který bude dělat radost po celý rok.

Darováním předplatného dTestu dáváte užitečného pomocníka s nákupy i řešením problémů. Radost tak uděláte nejen při darování, ale ještě minimálně 12krát, a to každý měsíc s novým časopisem. Navíc tím podpoříte i nezávislé testování a prospotřebitelské aktivity.

Praktický dárek - předplatné na rok 2021.

Obdarovaný se může každý měsíc těšit na časopis s nejnovějšími testy potravin, elektroniky a dalších produktů, získá přístupy do online databáze s výsledky testů tisíců výrobků, může si stáhnout praktickou mobilní aplikaci dTest, využít ke čtení časopisu online i offline čtečku dTestu nebo poslouchat obsah časopisu prostřednictvím audiotéky.

Pokud předplatné objednáte jako dárek do 11. 12., zašleme vám navíc zdarma letošní prosincové vydání časopisu dTest, které můžete obdarovanému zabalit pod stromeček spolu s dárkovým certifikátem. Ten si můžete zdarma stáhnout přímo zde.

Patička stránky

Dnes je 27. červenec 2021
Svátek má Věroslav

Kalendář akcí // na červenec

Nejbližší připravovaná akce

Pomrlinskej biják

31. červenec 2021 // Akce v obci

Pomrlinskej biják bude promítat film Cesta za králem trollů. Otevřeno od 19:00 hodin, promítání po setmění.