Hlavní nabídka

Obsah stránky

Neznámí vlastníci pozemků v katastrálních územích naší obce

středa, 01. březen 2023 // ÚŘAD INFORMUJE

Seznam nemovitostí s nedostatečně identifikovanými vlastníky, které se na území naší obce nacházejí. Pokud se vlastník nemovitosti nepřihlásí v zákonné lhůtě do 01. 01. 2024, připadne nemovitost do vlastnictví státu.

Text // Marie Vorlíčková


Zveřejňujeme aktualizovaný seznam nemovitostí s takzvaně nedostatečně identifikovanými vlastníky (dále jen „NIV“), které se na území naší obce nacházejí. Jedná se o údaje převzaté od Českého úřadu zeměměřického a katastrálního ke dni 01. 02. 2023.

Společně s tímto seznamem je vyvěšen i informační materiál Úřadu pro zastupování státu ve věcech majektových (dále jen "ÚZSVM"), který umožní občanům lépe se v problematice NIV orientovat. Seznam nemovitostí, jichž se tato výzva týká, je rovněž zveřejněn na webových stránkách ÚZSVM www.uzsvm.cz/niv.


Pokud se vlastník nemovitosti nepřihlásí v zákonné lhůtě do 01. 01. 2024, připadne nemovitost do vlastnictví státu. 

Vložený dokument z úřední desky

Vyvěšeno od: 01.03.2023 do: 01.01.2024 Seznam nedostatečně ident... xlsx xlsx 31 kB

Patička stránky

Dnes je 24. březen 2023
Svátek má Gabriel

Kalendář akcí // na březen

Nejbližší připravovaná akce

Velikonoční tvoření

26. březen 2023 // Akce v obci