Hlavní nabídka

Obsah stránky

Grantové schéma 2023

pondělí, 09. leden 2023 // ÚŘAD INFORMUJE

Na podporu spolkových a komunitních aktivit obec Budiměřice připravila 180 000 Kč. Příjem žádostí o podporu bude probíhat do konce února.

Text // Marie Vorlíčková


Spolky nebo kdokoliv komunitně činný v obci může do 28. 02. 2023 (první vlna) a do 31. 05. 2023 (druhá vlna) požádat o grant (veřejnou dotaci) na projekt podporující spolkovou, volnočasovou, sportovní, společenskou,  kulturní,  vzdělávací nebo environmentální aktivitu. Preferovanými cílovými skupinami jsou mládež a senioři. Z podpory je možné financovat až 80 % z celkových výdajů na projekt.

V letošním roce je v tzv. Grantovém schématu připraveno 180 tis. Kč. Tímto způsobem již několik let pomáháme transparetním způsobem uskutečňovat veřejně prospěšné aktivity v Budiměřicích. Výše alokované částky vždy závisí na očekávaných daňových příjmech obce.

V minulém roce bylo podpořeno celkem 7 projektů a to celkovou částkou více jak 126 tis. Kč z celkově vyčleněných 150 tis. Kč.

V případě zájmu se můžete s úplným zněním Grantového schématu pro rok 2023 seznámit v přiloženém dokumentu. Pokud byste rádi o veřejnou podporu požádali, kontaktujte obecní úřad, kde vám rádi poradíme a pomůžeme.

 

 

 

 

 

 

Patička stránky

Dnes je 15. červenec 2024
Svátek má Jindřich

Kalendář akcí // na červenec