Hlavní nabídka

Obsah stránky

dTest - VašeStížnosti.cz

středa, 22. červenec 2020 // KNIHOVNA DETAIL

DTest provozuje již několik let službu VašeStřížnost.cz, která zprostředkovává mimosoudní řešení sporů mezi spotřebiteli a podnikateli.

Text // Marie Vorlíčková


Už několik let provozujeme službu VašeStížnosti.cz, která zprostředkovává mimosoudní řešení sporů mezi spotřebiteli a podnikateli. V poslední době zaznamenáváme velké množství stížností na některé problémové e-shopy, které krátí práva českých spotřebitelů. Na jakém principu tyto e-shopy fungují, jaké zboží nejčastěji nabízejí, co si zkontrolovat před prvním nákupem a na jaké konkrétní e-shopy si dát pozor? To se dozvíte v našem videu.

Článek
Tuhý šampon – ekologičtější než tekutý?

Už jste vyzkoušeli stále populárnější tuhé šampony nebo vlasová mýdla? Víte, jaký je mezi nimi rozdíl a jak je používat? A jsou tyto produkty ekologičtější než tekuté šampony, co se týče výrobního procesu či použitých obalů?

Zjistit více

 

Článek
Borůvky z dovozu plné chemikálií?

Chystáte se na borůvky? Kolegové ze Švýcarska otestovali čerstvé i mražené borůvky z různých zemí světa. Cílem bylo zjistit přítomnost nežádoucích chemikálií, jako jsou fungicidy nebo insekticidy. A jaký byl výsledek?

Zjistit více

Facebook like

49×

Share

Chytlo se v síti
FlixBus musí změnit obchodní podmínky

Přepravce FlixBus bude muset upravit své obchodní podmínky podle evropských pravidel pro ochranu spotřebitelů. Nově tak převezme odpovědnost za přepravovaná zavazadla nebo umožní nastoupit či vystoupit na kterékoliv zastávce zakoupené trasy. Více

dTest radí
Spotřebitelská poradna

Se zodpovídáním dotazů týkajících se spotřebitelského práva máme mnohaleté zkušenosti. Jestliže byste potřebovali poradit i vy, zavolejte nám na číslo 272 272 273 nebo zašlete svůj dotaz přes elektronický formulář.

Zjistit více

 

dTest pomáhá
VašeStížnosti.cz

Řešíte problém s nepoctivým obchodníkem? Čekáte na objednané zboží celou věčnost nebo vám vůbec nepřišlo? Obraťte se na naši službu VašeStížnosti.cz, která se snaží řešit spory s podnikateli mimosoudní cestou.

Zjistit více

Připomeňte si naše červencové testy:

Test grilovacího uhlí

 

Test grilovacích tyčinek

 

Test grilovacích kořenicích přípravků

Test elektrických plotostřihů

 

Test opalovacích přípravků

 

Test vestavných trub

Patička stránky

Dnes je 19. srpen 2022
Svátek má Ludvík

Kalendář akcí // na srpen

Nejbližší připravovaná akce

Letní výlet s táborníky

24. srpen 2022 // Akce v okolí

Přidejte se k naší výpravě ve středu 24. 8. do archeoparku Všestary a zooparku Stěžery.