Hlavní nabídka

Obsah stránky

dTest 9/2019

středa, 04. září 2019 // KNIHOVNA DETAIL

Časopis dTest v září přináší testy čajů, chladniček, sušiček na prádlo, sušenek atd. Připomíná se den Alzheimerovy choroby, přináší zajímavosti z únikových her, dočtete se o historii a současnosti Sokola. Právní rubrika se věnuje podomním prodejcům energií, elektronickému bankovnictví či řidičským průkazům.

Text // Marie Vorlíčková


Po nějakém čase opět přinášíme test čajů – tentokrát černých, dostupných v našich supermarketech. Kromě chuti jsme nechali otestovat, zda jsou přítomny nežádoucí látky.

Jedním našich kontinálních testů je test chladniček. Laboratorními zkouškami široký výběr vestavných, volně stojících i tzv. amerických modelů.
Našim pravidelným testem je i test sušiček prádla. Jak jsou na tom s výkonem či obsluhou, se dozvíte v aktuálním vydání.

Vyplatí se investovat do parní trouby? Nechali jsme otestovat modely parních trub v různých cenových hladinách. Jak jsou na tom s pečením, se spotřebou energie či s hlučností?
Konrolujete složení potravin pro malé děti? V testu jsme se zaměřili na to, jak to mají dětské sušenky s akrylamidem.
Z mnoha letos otestovaných televizorů jsme do časopisu vybraly ty nejzajímavější a nejpovedenější modely.
V září si přiomínáme mezinárodní den Alzheimerovy choroby a tomuto tématu se věnujeme i my.
Fenomén únikových her dorazil před pár lety i do České republiky. Přinášíme zajímavosti z této oblasti i malou anketu mezi provozovateli únikových her.
Jste připraveni na nový standard televizního vysílání DVB-T2? V infočlánku se mj. dozvíte, kdy k přechodu na DVB-T2 dojde ve vaší lokalitě.
Chodíte cvičit do Sokola? V aktuálním vydání se dočtete o jeho historii i současnosti.
V právní rubrice se věnujeme podomním prodejcům energií, ve finanční pak elektroninickému bankovnictví u dětí a řidičským průkazům.

 

Fotogalerie k článku


Patička stránky

Dnes je 19. srpen 2022
Svátek má Ludvík

Kalendář akcí // na srpen

Nejbližší připravovaná akce

Letní výlet s táborníky

24. srpen 2022 // Akce v okolí

Přidejte se k naší výpravě ve středu 24. 8. do archeoparku Všestary a zooparku Stěžery.