Hlavní nabídka

Obsah stránky

Značka kvality dTestu

pátek, 19. únor 2021 // KNIHOVNA DETAIL

Kvalitu snadno poznáte podle Značky kvality dTestu

Text // Marie Vorlíčková


Jídlo kupujeme všichni. A často. Někteří z nás si ale všimli, že určité potraviny koupené v Česku nemusí být tak kvalitní jako ty koupené v zahraničí. Celá řada výrobků se stejným názvem má totiž v různých zemích Evropské unie jiné složení. U nás v dTestu se problematikou dvojí kvality zabýváme už dlouho. V poslední době jsme pro vás srovnávali limonády nebo třeba složení roztíratelných tuků a mléčných čokolád s lískovými ořechy.

Možná vás bude zajímat, že se dTest také stal mentorem pro některé další evropské spotřebitelské organizace v mezinárodním projektu FoodPRO. Cílem projektu je sdílení zkušeností v oblasti testování potravin a prohloubení spolupráce spotřebitelských organizací v Evropě. Už jsme stihli realizovat průzkum, ve kterém jsme zjišťovali, jaké cereálie máme v Česku rádi. Na jaře ještě provedeme velký mezinárodní test snídaňových cereálií.

Nejste si jistí, jak poznat kvalitní výrobek na první pohled? Kupujte v obchodech výrobky se štítkem Značka kvality dTestu. Budete mít jistotu, že se jedná o skutečně kvalitní výrobek, který v našem nezávislém testování získal mimořádně dobré hodnocení. Výsledky testů potravin i jiných výrobků naleznete také na našem webu.

Co nejvíce radosti z dobrého jídla přeje

váš dTest

Patička stránky

Dnes je 31. červenec 2021
Svátek má Ignác

Kalendář akcí // na červenec

Nejbližší připravovaná akce

Pomrlinskej biják

31. červenec 2021 // Akce v obci

Pomrlinskej biják bude promítat film Cesta za králem trollů. Otevřeno od 19:00 hodin, promítání po setmění.